New Europe Real Estate

Divupe

Visu projektu saraksts

15 kilometros no Rīgas centra, Garkalnes pagastā, netālu no autoceļa, atrodas zemesgabals 13 ha platībā, kas paredzēts mazstāvu privātai apbūvei. Tā teritorija ir sadalīta 22 gabalos no 2 518 līdz 3 857 kv.m platībā.

Saskaņā ar apstiprinātu Rīgas un Rīgas rajona attīstības plānu, tuvākajā nākotnē zemesgabals būs iekļauts Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā. Bet jau šodien Garkalnes pagasts strauji attīstās. Pagasta municipalitātes plānos ietilpst arī jaunas vidusskolas būvniecība Garkalnē. Pagastā ir izveidota sabiedriska transporta satiksme ar galvaspilsētu – Rīgas pilsētas autobusi iet tieši līdz Garkalnei. Patlaban pagastā ir visi apstākļi jebkura pilsētnieka komfortablai dzīvošanai. Garkalnes infrastruktūra sniedz visu nepieciešamo - veikalus, brīvā laika un atpūtas vietas, izglītības iestādes.

Divupe atrodas skaistā vietā – Lielās Juglas upes krastā pie Juglas ezera – ūdens stihija šeit ir labi piemērota atpūtai pie dabas un rada atbilstošu gaisotni mājīgai draugu pulcēšanai vai ģimenes atpūtai.

Statuss

  • Katram zemesgabalam ir saskaņota inženierkomunikāciju pakete, kas ietver gāzi, elektrību, centrālo ūdensvadu un attīrīšanas kanalizācijas
  • Zemes gabalu pārdošana netiek plānota pirms 2015.g.

 

Projekta specifikācijas

Teritorijas platība 13 ha
Zemes gabalu skaits 22

Atrašanās vieta

Kontakti

SIA New Europe
Meistaru iela 10/12, 5. stāvs,
Rīga, LV-1050
Tālrunis +371 67780577
Fakss +371 67780578
E-pasts info@neweurope.lv

Copyright © 1993-2011 New Europe Real Estate Ltd.

Cube – web dizains un izstrāde