New Europe Real Estate
 

Par mums

 

New Europe Real Estate 

Lielbritānijā dibinātā investīciju kompānija New Europe Real Estate Ltd (NERE) nodarbojas ar vērienīgu projektu realizāciju nekustamo īpašumu tirgū Baltijas valstīs.

Patlaban kompānijas darbība pārsvarā ir izvērsta Latvijas tirgū. NERE dibinātājs ir multibiljonu starptautisks holdings, kas jau ilgu laiku veiksmīgi specializējas investīciju kapitāla ieguldījumos dažādās rūpniecības nozarēs, nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības sektoros.

IMG_17052011_172555.png

Kompānija iegādājas savā īpašumā un nodarbojas ar tālāku perspektīvu objektu attīstību mājokļu un komerciāla nekustamā īpašuma segmentos, ieskaitot ēku kompleksu attīstību biroja telpām, veikaliem/ tirdzniecības centriem, noliktavām un izklaides centriem.

Mūsu investīciju stratēģija balstās uz sekojošiem principiem:

  • Diversificēta nekustamā īpašuma portfeļa izveidošana
  • Perspektīvu zemes gabalu un nekustamā īpašuma objektu iegāde
  • Vietējo un ārzemju sadarbības partneru piesaiste aktīvu portfeļa vērtības maksimizēšanai

SIA New Europe

SIA New Europe pārvalda NERE aktīvus Latvijā un citās Baltijas valstīs un virza projektu attīstību.

SIA New Europe pārvaldīšanā nodotās zemes kopējā platība patlaban ir ap 40 ha. Fonda pārvaldāmo aktīvu tirgus vērtība, neņemot vērā piesaistīto parāda finansējuma apjomu, pārsniedz 100 milj. EUR. Šajās teritorijās tiek plānota tādu vērienīgu projektu realizācija, kā Ezerparks, Divupe, Čiekurkrasti un projekts Jelgavas ielā, Rīgā. Patlaban visi minētie projekti atrodas dažādās realizācijas stadijās.

Visvērienīgākais projekts gan SIA New Europe, gan arī Latvijas tirgū ir jauna daudzfunkcionālā rajona Ezerparks būvniecība Rīgā.

Kontakti

SIA New Europe
Meistaru iela 10/12, 5. stāvs,
Rīga, LV-1050
Tālrunis +371 67780577
Fakss +371 67780578
E-pasts info@neweurope.lv

Copyright © 1993-2011 New Europe Real Estate Ltd.

Cube – web dizains un izstrāde