New Europe Real Estate
 

Ar pamatakmens iemūrēšanu uzsāk VID jaunās ēkas kompleksa būvdarbus

 

2012, 27. martā

 27. martā, plkst. 13.00, ar simbolisku pamatakmens iemūrēšanas ceremoniju, uzsākti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunās ēkas kompleksa būvdarbi.

VID ģenerāldirektore Nellija Jezdakova norādīja, ka Rīgā strādājošo VID darbinieku atrašanās vienā adresē būs ieguvums visiem. Samazināsies iestādes administratīvās izmaksas, uzlabosies darba apstākļi, kas veicinās un paātrinās savstarpējo sadarbību starp struktūrvienībām un ieguvēji būs nodokļu maksātāji, kuriem tiks piedāvāts augstāka līmeņa serviss.

Ēkas arhitekts Jānis Norde no arhitektu biroja „Sarma & Norde Arhitekti” uzsvēra, ka šis projekts no arhitektiem ir prasījis daudz - tā izstrāde bijusi laikietilpīga un pamatīga, šeit izmantoti daudz moderni risinājumi, par to visu ir daudz domāts, daudz spriests. Taču arī ēkas ieguvumi būs ievērojami: te atradīsies viens no top 3 Baltijas datu centriem, ēkas ekspluatācijas izmaksas būs ievērojami zemākas par esošajām, vairākiem tūkstošiem darbinieku būs ērta darba vieta, tūkstošiem klientu - ērti pieejama, moderna ēka.

 

Projektā paredzēti dažādi risinājumi, kas nodrošinās uzceltās ēkas energoefektivitāti un ilgtspējīgumu.

Kontakti

SIA New Europe
Meistaru iela 10/12, 5. stāvs,
Rīga, LV-1050
Tālrunis +371 67780577
Fakss +371 67780578
E-pasts info@neweurope.lv

Copyright © 1993-2011 New Europe Real Estate Ltd.

Cube – web dizains un izstrāde