New Europe Real Estate
 

Jaunumi

Apstiprināts Ezerparka infrastruktūras tehniskais projekts

2008, 08. oktobrī

Rīgas pilsētas būvvalde ir apstiprinājusi mikrorajona Ezerparks pirmās kārtas infrastruktūras projektu. Ezerparka pirmā kārta aptver teritoriju no Ķīšezera ielas līdz Gaujas ielai.

Projekts Ezerparks tiks prezentēts EXPO Real 2008 Minhenē

2008, 06. oktobrī

Projekts Ezerparks tiks prezentēts ikgadējā nekustamo īpašumu izstādē EXPO Real, kas šodien sākas Minhenē (Vācija).

Rīgā būs Lūcijas dārzs

2008, 19. septembrī

Noslēdzies konkurss par jaunā, publiskā parka nosaukumu, ko rīkoja SIA „Mežaparks SPV”. Konkursa komisija izskatīja saņemtos priekšlikumus, un lielāko balsu skaitu ieguva parka nosaukums Lūcijas dārzs.

Iepazīstinās ar jaunā Rīgas publiskā parka projektu.

2008, 03. jūlijā

Ceturtdien, 6. martā plkst. 12.00 viesnīcas Radisson SAS Daugava observatorijā, 9. stāvā (Kuģu ielā 24) notiks preses konference, kuras laikā žurnālistus iepazīstinās ar jaunā Rīgas publiskā parka projektu.

Jaunajā Rīgas publiskajā parkā tiks stādītas 40 kokaugu šķirnes

2008, 03. jūlijā

Jaunajā Rīgas publiskajā parkā, kas top mikrorajonā Ezerparks starp Rusova, Ķīšezera un Ezermalas ielām, plānots stādīt 40 kokaugu šķirnes. Parka apstādījumos paredzēts izmantot 25 lapu kokaugu un 15 skuju kokaugu šķirnes.

Konkurss Par jaunā Rīgas publiskā parka nosaukumu

2008, 15. maijā

Sūti savus priekšlikumus uz konkurss@neweurope.lv  vai pa pastu  - SIA „Mežaparks SPV” birojā Cēsu ielā 31, korpuss 9, 5.stāvs, Rīgā, LV – 1012,  ar norādi „Parka nosaukuma konkurss ” - līdz 20.jūnijam!!!

G.Bojārs: steidzami jāatveseļo Latvijas investīciju vide

2008, 15. aprīlī

„Latvijai ir steidzami jāatveseļo investīciju vide un jāatgūst investoru uzticība,” uzskata SIA New Europe valdes priekšsēdētājs Gundars Bojārs. 

Projekta Ezerparks attīstībā iesācies nākamais posms

2008, 26. martā

Pēdējā laika vērienīgākā Rīgas attīstības projekta Ezerparks realizēšanā iesācies nākamais posms. Ar mikrorajona attīstību turpmāk nodarbosies septiņi uzņēmumi, kuri attīstīs Ezerparka teritoriju atbilstoši tās funkcionālajam sadalījumam. SIA „Mežaparks SPV” tiek reorganizēta, no tās nodalot sešus uzņēmumus, kuri nodarbosies ar attiecīgās projekta daļas tālāku attīstību.

G.Bojārs: Latvijas nekustamo īpašumu tirgus stabilizējas, attīstītāju riski mazinās

2008, 15. martā

Vērienīgākais Rīgas attīstības projekts Ezerparks no 11. līdz 14. martam, tika prezentēts starptautiskajā nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM 2008 Kannās, Francijā.

Dzīvojamais projekts Baltezera pērle saņēma augstu godalgu MIPIM gadatirgū Kannās.

2008, 10. martā

Projekts Baltezera pērle, ko attīsta SIA Nere E, tika nominēts konkursam MIPIM Architectural Rewiew Future Project Awards 2008 un ir saņēmusi augstu atzinību kategorijā Dzīvojamie projekti. Projekts tiks attīstīts Ādažu pagastā, Mazā Baltezera krastā, 13 tūkstoši kvadrātmetru lielā teritorijā.

VID jaunās ēkas varētu izmaksāt 100 miljonus

2008, 07. martā

Šo projektu, kas atradīsies topošajā pilsētā Mežaparkā un kuru attīsta Gundara Bojāra vadītais New Europe, plānots realizēt triju gadu laikā no brīža, kad tiks saņemts darba uzdevums, apvienojot valsts un privātās investīcijas. Zināms arī viens no potenciālajiem finansētājiem - tā varētu būt Vācijas banka Hypo Real Estate, kam pieejami daudz lētāki resursi, Db atklāja G. Bojārs. Viņš minēja, ka Vācijas banka jau iepriekš esot apstiprinājusi, ka būtu gatava līdzdarboties 90 % apmērā no kopējām investīcijām. «Vēl ir citi interesenti, arī vietējās bankas ar lielu rietumu «aizmuguri». Kopumā, protams, jautājums cenā. Izvēlēsimies to, kurš piedāvās lētāku finansējumu,» klāstīja G. Bojārs. Viņš atgādināja, ka projekta realizācijai tiktu dibināts kopuzņēmums ar Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) ar 12 milj. Ls statūtkapitālu.

Ezerparka projektu prezentēs starptautiskajā nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM 2008

2008, 01. martā

Pēdējā laika vērienīgāko Rīgas attīstības projektu Ezerparks prezentēs starptautiskajā nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM 2008, kas norisināsies no 11. līdz 14. martam Kannās.

Jaunajā Rīgas parkā plāno ierīkot unikālu ūdenstilpņu sistēmu.

2008, 11. janvārī

Jaunajā Rīgas parkā, kas tiks ierīkots mikrorajonā Ezerparks, ir plānots ierīkot unikālu ūdenstilpņu sistēmu. Dīķu un kanālu ierīkošana ir kļuvusi par labu tradīciju daudzās Eiropas valstīs, taču Latvijā šī būs pirmā reize, kad publiskajā parkā tiks izveidoti vairāki dīķi, kas būs savienoti ar kanāliem. Parka ūdensteču projektu izstrādās projektēšanas birojs „Ē.Tilgalis un partneri”, sadarbībā ar zviedru arhitektu biroju „SWECO FFNS”.

Kontakti

SIA New Europe
Meistaru iela 10/12, 5. stāvs,
Rīga, LV-1050
Tālrunis +371 67780577
Fakss +371 67780578
E-pasts info@neweurope.lv

Copyright © 1993-2011 New Europe Real Estate Ltd.

Cube – web dizains un izstrāde