New Europe Real Estate
 

Jaunumi

Pabeigts VID ēkas būvniecības nulles cikls

2012, 28. augustā

  • Untitled4.jpg
  • Untitled2.jpg
  • Untitled6.jpg
  • Untitled1.jpg

Valsts Ieņēmumu Dienesta ēkas būvniecības nulles cikls ir pabeigts un sākas virszemes būvkonstrukciju montāža

Ar pamatakmens iemūrēšanu uzsāk VID jaunās ēkas kompleksa būvdarbus

2012, 27. martā

27. martā, plkst. 13.00, ar simbolisku pamatakmens iemūrēšanas ceremoniju, uzsākti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunās ēkas kompleksa būvdarbi. Rīgā strādājošo VID darbinieku atrašanās vienā adresē būs ieguvums visiem. Samazināsies iestādes administratīvās izmaksas, uzlabosies darba apstākļi, kas veicinās un paātrinās savstarpējo sadarbību starp struktūrvienībām un ieguvēji būs nodokļu maksātāji, kuriem tiks piedāvāts augstāka līmeņa serviss.

Jauno VID biroju ēku būvēs RE&RE

2011, 23. novembrī

Noslēdzies konkurss par Valsts ieņēmuma dienesta administratīvās ēkas būvniecību, kurā uzvarējusi būvkompānija RE&RE, kas līdz ar līguma noslēgšanu kļuvusi par objekta galveno būvuzņēmēju.Projektu finansēs lielākās Ziemeļvalstu bankas Nordea filiāle Latvijā.

 

Tiek izsludināts konkurss par LR Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksa būvniecības darbu ģenerāluzņēmēja izvēli.

2011, 08. martā

SIA Biroju centrs Ezerparks, kas nodarbosies ar LR Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksa būvniecību, izsludina konkursu par VID administratīvo ēku kompleksa būvniecības darbu ģenerāluzņēmēja izvēli.

 

Saskaņots Valsts ieņēmumu dienesta administratīvā kompleksa skiču projekts

2010, 13. decembrī

Šī gada novembrī tika saskaņots Valsts ieņēmumu dienesta administratīvā kompleksa skiču projekts, ko ir izstrādājis arhitektu birojs SIA „Sarma & Norde arhitekti”. Jaunā VID ēka izvietosies multifunkcionālā projekta Ezerparks teritorijā.
Paredzēts, ka ēkas tehniskā projektēšana tiks pabeigta 2011.gada maijā.

Uzsākta Valsts Ieņēmumu Dienesta ēkas skiču projekta izstrāde

2010, 08. jūlijā

SIA „Biroju Centrs Ezerparks”, kopuzņēmums, kas tika izveidots Valsts Ieņēmumu Dienesta centrālā ofisa telpu būvniecībai starp SIA „Mežaparks SPV” un VAS „Valsts Nekustamie Īpašumi”, 2010.gada jūnijā ir noslēdzis pirmo VID ēkas projektēšanas stadiju – ir pabeigta projekta priekšizpēte un iesniegtas tehniskās prasības ēkas būvniecībai no VID puses.

VID jaunās ēkas varētu izmaksāt 100 miljonus

2008, 07. martā

Šo projektu, kas atradīsies topošajā pilsētā Mežaparkā un kuru attīsta Gundara Bojāra vadītais New Europe, plānots realizēt triju gadu laikā no brīža, kad tiks saņemts darba uzdevums, apvienojot valsts un privātās investīcijas. Zināms arī viens no potenciālajiem finansētājiem - tā varētu būt Vācijas banka Hypo Real Estate, kam pieejami daudz lētāki resursi, Db atklāja G. Bojārs. Viņš minēja, ka Vācijas banka jau iepriekš esot apstiprinājusi, ka būtu gatava līdzdarboties 90 % apmērā no kopējām investīcijām. «Vēl ir citi interesenti, arī vietējās bankas ar lielu rietumu «aizmuguri». Kopumā, protams, jautājums cenā. Izvēlēsimies to, kurš piedāvās lētāku finansējumu,» klāstīja G. Bojārs. Viņš atgādināja, ka projekta realizācijai tiktu dibināts kopuzņēmums ar Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) ar 12 milj. Ls statūtkapitālu.

Kontakti

SIA New Europe
Meistaru iela 10/12, 5. stāvs,
Rīga, LV-1050
Tālrunis +371 67780577
Fakss +371 67780578
E-pasts info@neweurope.lv

Copyright © 1993-2011 New Europe Real Estate Ltd.

Cube – web dizains un izstrāde